Cukrová pasta je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální. Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru jejich růstu. Nanáší se proti směru růstu na pokožku, která se před depilací dezinfikuje tonikem před depilací, osuší, případně zapudruje pudrem před depilací. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku proti směru růstu.

Pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky. Také nedochází k podráždění a je maximálně eliminováno přetrhávání a zarůstání chloupků.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožku. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Při pravidelném depilovaní cukrovou pastou dochází ke zjemnění, změkčení a řídnutí chloupků. Poznáte již po první depilaci! Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám. Maminky k nám mohou přivést své dospívající dcery dříve, než si "vypěstují" pevné chloupky holením.

Ideální délka pro první depilaci je alespoň 0,5 mm ( cca 7-10 dní po posledním oholení ).

Brazilská depilace

Nejvíce vyhledávaná je brazilská depilace. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. Depilujeme kompletně intimní partie vpředu i vzadu. Dle přání lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky