Kurzy depilace cukrovou pastou se odehrávají v prostorách studia Kleopatra, Ve smečkách 6, Praha 1 - Nové Město. V ceně kurzu je manuál práce s pastou, spotřebovaný materiál při kurzu, certifikát o absolvování kurzu a poradenství po skončení kurzu po dobu 2 měsíců. Pracuje se v malých skupinkách (max. 2-3 kurzistky), což umožňuje individuální dohled.

Kurz depilace cukrovou pastou pro kosmetičky

Depilaci cukrovou pastou se učíte na sobě navzájem, nechte si,prosím, narůst před začátkem kurzu chloupky do délky alespoň 5 mm.

Pokud nemáte svoji modelku, napište mi,prosím, včas - modelku zajistíme (cena 300 Kč).

Co se na kurzu naučíte?

Naučíte se techniku depilace cukrovou pastou, vyzkoušíte si depilaci nohou, rukou, podpaží, obličeje, třísel i brazilskou depilaci. Lektorka vám předá své zkušenosti, tipy a triky, rady, jak si pomoci, když Vám něco nejde.

Začátek kurzu individuálně,konec dle úspěšnosti a Vašeho přání. Kurz trvá většinou cca 2,5-3h.

Kurzy probíhají obvykle dle domluvy. Ohledně aktuálně nabízených termínů nás, prosím, kontaktujte.

Garantem školení je Renata Dudáková, studio Anabella, zařízení akreditované MŠMT.

Cena s DPH    : 2800,00 Kč

Záloha na kurz činí 500 Kč a je splatná nejpozději 5 dní před začátkem kurzu ( na účet 670100-2209798040/6210). Zrušení kurzu je možné maximálně 24h před jeho začátkem, jinak záloha propadá ve prospěch vyučujícího - náklady za nevyužitý čas.

Kurz depilace cukrovou pastou pro laiky

Kurz je určen pro laiky, kteří by rádi ušetřili čas i finance za docházení na depilace cukrovou pastou do salonu a chtějí se naučit si touto metodou šetrně odstranit chloupky v pohodlí domova.

Depilaci cukrovou pastou se učíte navzájem ve dvojici nebo se ji můžete učit sama na sobě. Nechte si před kurzem narůst chloupky alespoň do délky 0,5 cm.

Oproti depilaci epilátorem je tato metoda po zaučení rychlejší, méně bolestivá a nedochází u ní k pře-trhávání nebo k zarůstání chloupků.

Délka trvání : 2 h

Maximální počet účastníků : 3

Obsah kurzu :

  • techniky depilace cukrovou pastou
  • praktická depilace rukou, nohou, obličeje, podpaží, třísel
  • péče před a po depilaci
  • manuál

Cena s DPH : 1500 Kč

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky