Hydropeeling umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty, dokonale zjemní pleť. Odtsraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Vhodné pro všechny typy vyjma velmi aknózní pleti.

Mikrodermabraze pracuje na principu jemného obrušování vrchní vrstvy pomocí speciálních diamantových nástavců. Stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně tak zkvalitňuje průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken.

Ultrazvuková špachtle čistí a zprůchodňuje póry bez podráždění pleti a zarudnutí a snižuje zánětlivost pleti. Odstraňuje odumřelé buňky a poskytuje regeneraci kůže. Důležitou funkcí je též prevence tvorby akné a předcházení stárnutí.

Ultrazvuk pro stimulaci látkové výměny. Funkce ultrazvuku může zjemnit tělové tkáně, zvýšit průchodnost, podporovat metabolismus, stimulovat nervový systém a zlepšit funkci buněk. Termické (tepelné) působení zlepšuje prokrvení v dané oblasti a činnost lymfatického systému. Optimalizuje chemické procesy v buňce, okysličení pokožky a tím dochází k ovlivnění výměny kolagenu (starý za nový).

Neinvazivní mezoterapie je proces vpravování účinných látek, který pootevře vrchní vrsty kůže a umožňuje tak proniknout účinným látkám do hlubší vrstvy pomocí elektrického proudu. Efekt průniku se znásobuje využitím pórů a výstupu potních a mazových žláz. Prostupnost pokožky se zvyšuje až 400x.

Vakuová masáž výrazně omezuje tvorbu vrásek a zamezuje jejímu předčasnému stárnutí. Vitalizuje pleť a má zpevňující účinek. Také podněcuje tvorbu elastinu a kolagenu. Masáž je prováděna speciální baňkou, která jemně nasává pokožku obličeje krku a dekoltu. Masáž aktivizuje buňky a přináší jim novou energii. Působí na odstranění zadržované vody (váčky pod očima), na odvod škodlivin a celkové omlazení pleti.

Cold/hot kladívko - teplá strana poskytuje teplo působící na uvolnění svalů a kůže pórů, studená strana se používá ke zklidnění pokožky , zmírnění vrásek a vyhlazení pleti. Povzbuzuje proces látkové výměny, tvorby enzymů a uvolnění napnutého svalstva.

Kyslíková terapie je neinvazivní metoda,kdy se tlakovou pistolí vpravují séra do hlubokých vrstev podkoží proudem 95% kyslíku. Dochází tak k rychlé obnově buněk, současně je pleť jemná, vypjatější a vyhlazuje vrásky. Toto ošetření je jemné,osvěžující a hydratující.

Led terapie využívá světelnou terapii. Červené světlo sjednocuje pleť a stimuluje kolagenová vlákna, modré má protizánětlivé účinky, zelené a žluté potlačuje tvorbu melaninu. Led terapie má stimulační účinek na syntézu kolagenu.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky