Cílem je upravit obočí s ohledem nejen na vaše přání, ale také na tvar a rysy obličeje. Výběrem neadekvátního tvaru totiž můžete hodně zkazit – například budete vypadat přísně nebo unaveně. Naopak pěkné, klenuté obočí může mnoho vylepšit. Neuvěříte, jak zásadním způsobem dokáže profesionálně upravené obočí pozitivně ovlivnit celkový vzhled i výraz vašeho obličeje.

  • působíte svěžejším a odpočatějším dojmem
  • i s minimálně nalíčeným obličejem vypadáte stále upraveně
  • opticky potlačíte spadlá víčka
  • správný tvar dokáže ubrat pár let

Profesionální úprava obočí je tedy ideální pro ženy, které se obávají, že při vlastnoruční úpravě nevychytají ten správný tvar nebo že jim tak zvaně „ujede ruka“. Nezapomínejte, že nové chloupky dorůstají v rozmezí několika týdnů až měsíců, v případě neprofesionálního trhání obočí i déle! V nejhorším případě si můžete dokonce natolik poškodit vlasové váčky, že obočí nedoroste už nikdy.

Pokud se tedy chcete vyhnout podobné nepříjemnosti, svěřte se do našich rukou. Úprava obočí není časově ani finančně náročná a díky profesionálnímu postupu minimálně, či spíše zcela, bezbolestná. Je tedy ideální i pro ženy, které jsou více citlivé na bolest a nedokáží si samy vytrhat obočí, aniž by u toho více či méně netrpěly.

Aby obočí získalo požadovaný tvar, je potřeba nejprve odstranit přebytečné chloupky pomocí pinzety nebo vosku. Pak může následovat barvení hennou nebo profesionální barvou na obočí.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky