Oční řasy (celia) se nacházejí na okraji očních víček. Jejich úlohou je chránit oko před drobnými tělísky, která by se mohla dostat na oční rohovku. Řasy na horním víčku jsou silnější, delší a je jich mnohem více než na spodním víčku. V průměru je to od 90 do 160 řas, zatímco na spodním víčku je to od 75 do 80 řas. Řasy rostou do délky 7-9mm v 3-5 řadách. Obvykle jsou hustší na krajích a řidší ve střední části oka.

Řasy vypadávají průměrně po 45 – 90 dnech, z toho 30 dní rostou až dosáhnou své maximální délky. Každá řasa má jiný věk, proto vypadávají každý den. Od barvení vlasů až po tvarování nehtů hledaly vždy ženy způsob, jak zvýraznit svoji krásu. Představuji Vám tedy různé způsoby úpravy očních řas.

Kontraindikace : zánět spojivek, či jiná oční onemocnění

1. Barvení řas

Již staří egypťané, ženy i muži, považovali oči za střed zájmu, a proto si je velmi výrazně líčili. Svůdný pohled nikdy nevyjde z módy, přirozeně upravené, nabarvené obočí a řasy podtrhnou přirozenou krásu obličeje a dají mu výraz.

Při barvení řas i obočí je důležité, zvolit nejpřirozenější odstín, který harmonizuje s barvou vlasů a celkovým Vašim barevným typem. Barva vlasů a obočí by tedy měla být v rovnováze. Blondýnky s černým obočím vypadají tvrdě, je pro ně daleko vhodnější hnědá nebo šedá barva. Ani nositelky tmavých řas, nemají probarvené řasy po celé délce, konečky řas bývají světlé. Barvením lze získat řasy krásně prodloužené a zvýrazněněné. Při pravidelném barvení, barva proniká hluboko do řas a je intenzivnější a trvalejší.

Celá procedura trvá 15 - 20 minut, dle požadované intenzity. Doporučený interval barvení obočí a řas je přibližně 4-6 týdnů.

2. Trvalá na řasy (Lash Lifting)

Aplikace trvalé na řasy umožní zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou na dobu 1-2 měsíců opticky zvětšené a tím i výraznější, řasy krásně natočené a viditelné. Po aplikaci této procedury působí oči každé ženy přitažlivěji, ať již máte řasy dlouhé rovné, velmi krátké nebo řídké.

Trvalá na řasy nahradí do jisté míry i řasenku. Po natočení řas na miniaturní natáčky a zhruba 60-ti minutové proceduře dojde k jejich zvednutí a prolnutí. Pro další zdůraznění osobitého tvaru očí je vhodné po této proceduře zvýraznit řasy nabarvením nebo semipermanentní mascarou na řasy.

Aby jsme zabránili porušení nebo poškození struktury řas, používáme přípravky s regeneračními účinky, využívající nejnovější technologie a přírodní komponenty.

3. Semipermanentní mascara EG

Revoluční technika v prodlužování a zhušťování řas. Řasy jsou po nanesení semipermanentní řasenky dlouhé, krásně tvarované a zhuštěné. Tato úprava je 100% voděodolná !! , nerozmazává se a vydrží 3-4 týdny. Je vhodná pro aktivní životní styl, sportovní aktivity, svatby, dovolené, atd.

Aplikace trvá 30 – 45 minut dle požadovaného počtu vrstev. Jedna až dvě vrstvy mají přirozený vzhled, tři a více vrstev vytváří dramatičtější look. Je to víc než řasenka.

4. Lash Filler BoToX - přírodní výživa vlastních řas

Exkluzivní ošetření formulované k omlazení, hydrataci, regeneraci a obnově přirozených řas. Je to dokonalé řešení k odstranění problémů s vypadáváním řas a nedostatkem vitality.

LASH FILLER BTX funguje jako regenerační injekce do řas a kromě stimulace jejich růstu předchází a omezuje vypadávání řas. Proniká strukturou řas, posiluje je a vyživuje a zanechává více plných a pevných řas. Obsahuje nejlepší přírodní ingredience pro dosažení nejlepších výsledků:

TURMERIC LONGA: aktivní s vynikajícími regeneračními vlastnostmi. Zabraňuje vypadávání řas, stimuluje růst.

REGENERAČNÍ KOMPLEX: kombinace přírodních olejů, olivových, slunečnicových, hroznových a mušketové růže, která zlepšuje stav řas v tloušťce, množství a délce.

KERATINA: bílkovina bohatá na síru, která posiluje vlasy, poskytuje objem a pružnost

KYSELINA HYALURONOVÁ: dodává řasům vysoký hydratační výkon kompenzující negativní účinky slunce, environmentálních faktorů a agresivních ošetření.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky