Biostimulační laser využívá hojivé teplo k ošetření jizev, zánětlivých procesů na kůži, ke komplexní léčbě akné nebo k regeneraci a okysličení pokožky. Díky protizánětlivému účinku biostimulačního laseru je urychleno hojení a opakované působení zvyšuje obranyschopnost kůže. V neposlední řadě má příznivý efekt při redukci jizev po akné. Aplikace je neinvazivní, nebolestivá a po zákroku nejsou nutná žádná omezení.

 

Jak ošetření biostimulačním laserem funguje?

V důsledku průniku světla se ve tkáni lokálně zvyšuje teplota, a začnou probíhat fotochemické změny, které vedou k analgetickému, protizánětlivému a biostimulačnímu efektu. Tím se rozumí jednak spuštění a podnícení již probíhajících řídících procesů na úrovni samotných buněk ve tkáni a zpomalení chorobných a degenerativních procesů v těchto buňkách.

Laserový paprsek působí na molekulární strukturu buněčných membrán a mitochondriálního aparátu, čímž se urychlují metabolické pochody bez hromadění odpadních látek a utlumí se tvorba látek, provázejících chorobné stavy.

Biostimulační laser patří do skupiny LLLT (Low Level Laser Therapy) laserů – tj. nízkovýkonových laserů, III. B třídy. Tento terapeutický laser má velmi široké využití téměř ve všech oborech. Používá se k neinvazivním aplikacím všude tam, kde je třeba urychlit hojení, odstranit zánětlivé procesy či omladit pleť.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky