Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti a ztuhlosti. Tkáně se regenerují, otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni vâ krátkém okamžiku podat špičkový výkon (např. Podnikatelé, herci, hudebníci a další zástupci uměleckého a společenského Života).

Účinky

  • Prohřátí a uvolnění svalů
  • Uvolnění energetických center
  • Odstranění stresu a napětí
  • Podpora lymfatického systému a detoxikace
  • Podpora krevního oběhu a prokrvování končetin
  • Výrazná regulace trávení a zrychlení metabolismu
  • Zvýšení imunity
  • Pocit uvolnění a relaxace

Jak masáž probíhá

Lávové kameny se přikládají na různé části těla a také se s nimi masíruje za pomoci speciálních hmatů. Jelikož, stejně jako masáž Lomi Lomi, pochází lávové kameny z Havaje, využívají se zde i prvky z havajské masáže. Užijete si také krásnou vůni. Aromaterapie je neodmyslitelnou součástí této masáže. Tato kombinace tvoří harmonický celek pro vaše smysly a dokonalou relaxaci.

Co při masáži používáme

Používáme originální, ručně sbírané, kameny z lávové vyvřeliny, dovezené z Mexika. Každý kámen je originál, má svoji duši a svůj příběh. Jako masážní prostředek používáme směs rostlinných za studena lisovaných olejů a přírodních bylinných silic, které zvyšují účinek masáže a podporují relaxaci.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky