Pro milovníky čokolády, není lepší způsob, jak se nechat hýčkat. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.

Kakao je harmonizující a jemně stimulující. Teobromin, obsažený v kakau, působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče!

Účinky 

  • Aktivace látkové výměny
  • Navození dobré nálady a pocitu štěstí
  • Absorpce výživných látek
  • Podpora krevního oběhu
  • Podpora lymfatického systému a detoxikace
  • Zjemnění, omlazení a hydratace pokožky
  • Svalové uvolnění
  • Pocit uvolnění a relaxace

Jak masáž probíhá

Na začátek bude vaše pokožka hýčkána cukrovým peelingem s kokosem, který dokonale prokrví a odtsraní odumřelé kožní buňky, takže čokoládová péče bude ještě intenzivnější. Rituál pokračuje celotělovou aromamasáží (90minut), při které si budete připadat jako opravdová královna. Za pomoci speciálních technik a hmatů se čokoláda aplikuje postupně na celé tělo. Masáž se provádí čokoládou složenou pouze z kakaového prášku, kakaového másla a cukrové třtiny, doplněnou trochou za studena lisovaného mandlového oleje.Po masáži se masírovaná osoba zabalí do speciální folie a následuje ještě půl hodinka odpočinku při relaxační hudbě.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky