Není Váš permanentní make-up podle Vašich představ? V našem studiu jsme připraveni Vám nabídnout dvě různé metody, jak se zbavit starého permanentního make-upu.

Bezlaserové odstranění permanentního make-upu Purebeau removerem je bezpečná přístrojová metoda, která pomůže trvale se zbavit permanentního make-upu jakéhokoliv odstínu bez poškození kůže. Purebeau Original Tattoo Remover je speciální přípravek s vyváženým složením, který vytěsňuje barvící tetovací pigmenty z pokožky.

P.O.T.R. je účinný na všechny druhy barev jako je béžová, žlutá, oranžová, žlutozelená, červená i modrá.

Odstranění tetování za pomoci removeru je přístrojová technika pro práci s chemickým složením ke zničení pigmentu pod kůží. Odstraňovač je suspenze, jejíž vzorec zahrnuje složky, které mají podobnou strukturu jako pigment. Pomocí přístroje s ultratenkou jehlou se vstříkne do hloubky barviva, kde odstraňovač spustí biochemickou reakci expozice. Jeho molekuly jsou velmi malé, ale dostatečně silné – již během procedury je vidět, jak fungují a intenzivně vytlačují pigment na povrch pokožky. Stroupky obsahující tetovací inkoust se formují v ošetřené oblasti ještě v několika následujících dnech. Jak se pokožka hojí, tím více nežádoucí barvy je vytlačováno ven. Stroupky se začnou olupovat přirozeně a s nimi i zbytky inkoustu a pigmentů.

Další vlastnosti removeru :

  • neobsahuje žádné karcinogenní látky
  • minimální riziko zjizvení
  • žádné riziko hyper nebo hypopigmentace
  • bez ztráty schopnosti opalování
  • vyrobeno v Německu
  • vhodné na odstranění jakéhokoliv tetování 
  • šetrnšjší působení přípravku

Ve většině případů jde staré tetování odstranit za 1-3 sezení. Časový rozestup mezi aplikacemi je minimálně 5-6 týdnů.

 

 

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky